BĒRNU ZONA

 

Bērnu un ģimenes programma

12.00  – 20.00.

·       Biedrība “Dr.Klauns” sadarbībā ar “Dream Doctors” (Nimrod Eisenberg, Yaron Goshen) – izglītojošas un radošas aktivitātes bērniem un pieaugušajiem gan bērnu zonā, gan festivāla teritorijā, gan uz lielās skatuves;

·       kinētisko smilšu darbnīcas bērniem (“RiGame”);

·       bērnu piepūšamās atrakcijas.

 

Kultūras un izglītības biedrības „Migrash” nodarbību programma bērniem par ebreju kultūru

12.00 – 16.00

Trīs praktisko nodarbību nodarbību programma bērniem, kas katru dienu atkārtojas. Vienas nodarbības ilgums – 1 h. Grupā dalībnieki līdz 25 personām vecumā no 5 līdz 13 gadiem. Pieteikšanās festivāla bērnu nojumē.

12.00 – 13.00 Seminārs “Ebreju alfabēta noslēpums”. Darbnīcā bērni uzzinās, ka ebreju burti ir kas vairāk nekā tikai skaņa. Tiem ir arī ciparu nozīme un īpaša būtība. Bērni iepazīs arī ebreju alfabēta burtus un iemācīsies dažus vārdus ivritā. Nodarbības praktiskajā daļā bērni veidos atklātni ar ebreju alfabēta burtiem.

13.30 – 14.30 Seminārs “Ebreju simboli”. Bērni iepazīs dažādus ebreju simbolus, to vēsturi un nozīmi, kā arī uzzinās, kā šie simboli ir vēsturiski izmantoti. Piemēram, Dāvida zvaigzne (Magen David), hamsa, menora u. c. Praktiskajā nodarbībā daļā bērni veidos savu glezniņu, izmantojot gratāžas tehniku.              

15.00 – 16.00 Seminārs “Tik dažādā Izraēla” (ģeogrāfija, flora, fauna, vēsture). Saruna par Izraēlu. Bērni iepazīs Izraēlas ģeogrāfiju, floru un faunu, kā arī uzzinās par vēsturisko valsts veidošanos. Praktiskajā daļā – grāmatas lapas veidošana.

 

Organizācijas “Centrs Kontakts” semināri bērniem

Semināri notiks katru pusstundu laikā no:

15.00 – 17.30 (1. augustā),

12.00 – 16.00 (2. augustā),

12.00 –15.00 (3. augustā).

Ik pēc pusstundas tiek organizēts seminārs par visdažādākajām tēmām – kā tērēt kabatas naudu, kā vienkārši pagatavot ēdienu, zīmēšana iesācējiem, aizraujoši stāsti par ķīmiju un fiziku, eksperimenti; amatniecības darbnīca; kā mācīties atcerēties, kā attīstīt talantus un sasniegt iecerēto u. c.


 .