Festivāls “Telavivas pludmale Rīgā –
mūzika, deja, mode, sports, tūrisms, bizness, kulinārija”
izziņo programmu

31. jūlijs – 3. augusts, Rīga, Ķīpsalas pludmale pie Vanšu tilta

Aicinām iepazīt Telavivas pludmales burvību un nerimstošo dzīvesprieku šeit pat Rīgā! Vērienīga festivāla ietvaros būs iespēja iepazīt daudzveidīgo Izraēlas kultūras mozaīku, tostarp mākslu, mūziku un deju, modi, ēdienus, tradicionālos sporta veidus, kā arī aktīvi piedalīties meistarklasēs, degustācijās un citos pasākumos. Īpašā biznesa kafejnīcā uzņēmējiem būs iespēja organizēt privātās tikšanās un sarunas. Festivālā piedalīsies labākās tautas un populārās mūzikas grupas no Izraēlas, deju mūzikas dīdžeji. Gaidīsim rīdziniekus un Rīgas pilsētas viesus, ģimenes ar bērniem, jauniešus, seniorus, uzņēmējus un vienkārši darbīgus ļaudis – it visus, kas ir gatavi svinēt dzīvi!

Telavivas pludmales festivāla programma būs pieejama oficiālajā interneta mājas lapā www.telaviv2014riga.lv , kas līdz festivāla sākumam tiks papildināta. Ieeja festivālā ir bez maksas.

Tāpat jaunumiem var sekot līdzi festivāla sociālo mediju profilu kontos:

-         Facebook.com – www.facebook.com/Telaviv.Riga un notikuma lapā https://www.facebook.com/events/806745592668972

-         Twitter.com – www.twitter.com/Telaviv2014Riga

-         Draugiem.lv – www.draugiem.lv/telaviv2014riga

-         vKontakte – http://vk.com/telaviv.riga

-         LinkedIn – lv.linkedin.com/pub/festival-"tel-aviv-beach"/93/60/232

-         Foursquare – http://4sq.com/1jswo6H , kā arī

-         Riga 2014 – www.riga2014.org/telaviv2014riga.

 

“Telavivas pludmales festivāls” ir daļa no plašās Rīga 2014 Eiropas kultūras galvaspilsētas gada programmas. Projektu īsteno Izraēlas vēstniecība Latvijā un Lietuvā un Izraēlas Ārlietu ministrija sadarbībā ar Izraēlas Tūrisma ministriju, Telavivas pilsētas domi un Latvijas Republikas Kultūras ministriju, Rīgas domi, Rīgas Tūrisma Attīstības biroju “Live Riga”, nodibinājumu Rīga 2014. Pasākumu producē kultūras biedrība “Make Art” sadarbībā ar “Hermaņa Brauna fonds”, “Randala”.  

Festivālu atbalsta: Rietumu Bankas labdarības fonds, Alfa Property Group , Belam-Rīga, Cēsu alus, airBaltic, Lattelecom, American Jewish Joint Distribution Committee, Dzintars, Rejwan Travel service, Teva Pharmaceuticals, IDW Esperanza resort, METROCLUB Tours & Vacations,Ingman icecream, RD Electronics, Latvijas Tirgotāju asociācija, ORT, Zilā lagūna, SANO, TechHub Riga , u. c. Informatīvi atbalsta: EuroAwk, Radisson Blu u. c.

 

Papildu informācija:

Izraēlas vēstniecības Latvijā un Lietuvā preses sekretāre

Tālr.: +371 67635509, E-pasts: press@riga.mfa.gov.il

 

Reinis Druvietis

Kultūras biedrība „Make Art”, producents, komunikācija un publicitāte

Tālr.: +371 29293938, E-pasts: art@makeart.lv

 

Klāvs Balamovskis

Kultūras biedrība „Make Art”, Mārketinga un Komunikāciju Vadītājs

Tālr.: (+371) 26 18 82 26, E-pasts: klavs@makeart.lv .